Widok kontrastowy Widok domyślny
Kontrast
Czcionka 

Hide Main content block

SKUTECZNA LIKWIDACJA BARIER CYFROWYCH

Nowe technologie przynoszą większości ułatwienia, szybki dostęp do informacji i wygoda. Technologie te jednak często tworzą niewidzialne bariery cyfrowe, które odcinają dostęp do usług i produktów osobom niepełnosprawnym, i seniorom. incluTECH skutecznie likwiduje te bariery i pomaga tworzyć przestrzeń, usługi i produkty dostępne dla wszystkich.

4 lata doświadczenia

985 dostosowanych dokumentów

Ponad 11 tys. stron

Dla Kogo

Dostępność instytucji publicznej to obowiązek wynikający z przepisów prawa, ale także dobry obyczaj. Instytucjom i samorządom, które nie chcą tworzyć barier oferujemy:

 • physical web i beacon’y pozwalające opisać przestrzeń publiczną dla osób niewidomych, słabowidzących i seniorów,
 • audyt serwisów WWW oraz ich dostosowanie do standardu WCAG 2.0,
 • usługę tworzenia dostępnych e-dokumentów,
 • kompleksowe konsultacje w zakresie likwidacji barier cyfrowych.

Nasze usługi

Celem usługi jest szybkie, wygodne i bardzo precyzyjne dostarczanie odbiorcom , w tym osobom niepełnosprawnym, informacji ułatwiających poruszanie się w przestrzeni publicznej w oparciu o urządzenia mobilne. Nasze systemy mogą prezentować informacje z tablic ITS, informować o zbliżających się pojazdach MPK, ułatwiać poruszanie się w budynkach  czy prezentować informacje turystyczne lub urzędowe w wielu językach. Usługa pozwala również na bardzo szybkie i wygodne wdrożenie audiodeskrypcji, czyli słownego opisu przestrzeni i obiektów dla osób niewidomych.

Korzyści

Jesteśmy specjalistami

Tworzenie w pełni dostępnych usług i projektowanie uniwersalne są zagadnieniami złożonymi. Podstawą naszego działania jest przekonanie, że nie każda instytucja musi dbać o dostępność własnymi siłami. Wystarczy, że współpracuje ona ze specjalistami, którzy wezmą ten obowiązek na siebie.

Co można zyskać dzięki usługom firmy IncluTECH

 • Bezpieczeństwo – gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty i usługi spełniają wszystkie wymagania formalne w tym w zakresie środków UE oraz sprostają oczekiwaniom klientów.
 • Wygodę – dzięki współpracy z firmą IncluTECH nie musicie Państwo pośpiesznie szkolić swojej kadry do samodzielnego tworzenia dostępnych dokumentów, stron WWW czy uniwersalnego projektowania.
 • Oszczędność czasu – wszystkie zadania związane z zapewnieniem dostępności wykonamy za Państwa instytucję bez konieczności zbędnego angażowania i odrywania od kluczowych obowiązków pracowników i kadry zarządzające.
 • Oszczędność pieniędzy – nasi specjaliści dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dobrze zaprojektowanym procedurom wykonują zadania związane z zapewnieniem dostępnością dużo szybciej taniej i dokładniej niż są w stanie zrobić to pracownicy Państwa instytucji pomiędzy swoimi codziennymi obowiązkami.

O nas

incluTECH Sp. z o. o.

Naszą misją jest dbanie, o to by usługi Państwa instytucji były w pełni dostępne dla wszystkich, a w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami. Pracujemy tak, aby zapewnić maksymalną dostępność stron WWW, publikowanych plików, materiałów informacyjnych i szkoleniowych przy minimalnym udziale ze strony klienta. Kim jesteśmy? incluTECH tworzą eksperci z dziedziny projektowania uniwersalnego, nasza firma od lat realizuje projekty w zakresie dostępności materiałów cyfrowych. Mamy na koncie wiele sukcesów w tym duże realizacje dla instytucji publicznych: dostosowaliśmy ponad 5000 stron dokumentów, 800 plików PDF, prezentacji, materiałów multimedialnych, a ponadto portali instytucji publicznych i systemy e-learningowe.

Co nas wyróżnia?

Nie namawiamy Państwa na audyty i skomplikowane szkolenia ze standardu WCAG 2.0., gdyż aby poprawnie dostosowywać materiały najważniejsze jest doświadczenie oraz znajomość potrzeb ze strony osób z niepełnosprawnością. Znajomość zasad WCAG 2.0. to nie wszystko, liczy się praktyka oraz umiejętności. My zadbamy o dostępność za Państwa i zrobimy to w pełni kompleksowo, tak by każda osoba z niepełnosprawnością miała dostęp do wszystkich informacji, a nie tylko do ich części.

IncluTECH Sp. z o.o. Dawniej Twoje Nowe Możliwości Sp. z o.o. KRS:000429300

Nasze biuro

 • (071) 715 60 85
 • ul. Spiżowa 19/5C, 53-442 Wrocław
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • incluTECH.pl

Zaufali nam:

Politechnika Wrocławska

Uniwersytet Wrocławski

Wyższa Szkoła Oficerska
Wojsk Lądowych we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Warszawie

Risenbit - Face Controller

Adapter.pl filmoteka bez barier

Fundacja Katarynka

NS Marketing

Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości

 • ul. Spiżowa 19/5C, 53-442 Wrocław
 • (071) 715 60 85
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij nam wiadomość

Wprowadź swoje imię i nazwisko
Proszę, wprowadź swój numer telefonu
Wprowadź adres e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość
Do góry
Używamy ciasteczek aby ulepszyć naszą stronę. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich używanie. Polityka ciasteczek. Akceptuję używanie ciasteczek na tej stronie. Zgadzam się